Doğru Catering Firması Nasıl Seçilmelidir?

polesancateringİyi bir catering firması seçebilmek için öncelikle firmanın hazırlamış olduğu yemeklerin kaliteli, taze ve katkısız malzemelerden üretiliyor olması, gıda güvenliğinin sağlanmış olması, pişirme yöntemleri ve sunum teknikleri açısından diğer firmalara fark atıyor olması gereklidir.

İşyerleri, okullar, hastaneler gibi çeşitli kalabalık ortamların yemek ihtiyaçlarının karşılanması için çeşitli firmalar hizmet vermektedirler. Bu hizmetin en temel unsuru da günlük yemek servisi yapılmasıdır. Sunulan yemeğin taze olması en önemli unsurların başında gelmektedir. Tazeliğin yanı sıra yemeklerde tercih edilen sebzelerden tutunda, et ve baharatlara kadar birçok ürün hem taze hem de kaliteli olmak zorundadır. Çünkü yenilen gıdalar insan hayatını doğrudan etkileyecek olması sebebiyle hijyen, doğallık, kalite ve tazelik oldukça önemlidir. Ramazan Ayı’nın yaklaştığı bugünlerde iftar menüsü de ayrıca düşünülmelidir. İnsanların yiyecekleri iftar yemekleri onların çalışma koşullarını zorlamamalı, sağlıklı ve dengeli beslenme üzerine tercih edilmelidir.

İyi bir catering servisi sadece yemeklerin bir merkezde hazırlanıp dağıtılması şeklinde olmayabilir. Yerinde hizmette verilebilir. Kaliteli bir firma kurduğu ekibiyle size bu imkanı sağlayabilir. Bu nedenle firma seçerken özenle seçim yapmalısınız. Seçeceğiniz firmayla yapacağınız catering anlaşması da bu sayede uzun vadeli olabilsin. Hem siz, hem de çalışanlarınız yemeklerin lezzetinden ve tazeliğinden memnun kalmalı. Aynı zamanda Ramazan Ayı içerisinde yapılacak olan iftarlarda çalışanlar dengeli bir şekilde beslenmeli, iftar menüleri buna göre düzenlenmelidir.  Bu da profesyonel çalışanlar tarafından menülerin oluşturulması anlamına gelmektedir. Bunun için de kaliteli bir firmayla çalışmak gerekir.

İstanbul’da en kaliteli hizmet veren firmaların başında sektöre öncülük eden, yaptığı yatırımlarla, profesyonel çalışanlarıyla catering alanında en kaliteli hizmeti veren Polesan Catering firması gelmekte. Günlük olarak taze sebze ve meyve seçimine özen gösteren, gıda mühendisleri eşliğinde en taze ve kaliteli etleri her türlü testten geçirdikten sonra yemek yapımında kullanan, çalışanlarından üretim tesislerine, kullanılan çatal-kaşık ve bıçaklardan yemeklerin taşındığı araçlara kadar her şeyi hijyen koşullarına son derece dikkat ederek sunmaya son derece önem veren Polesan Catering Ramazan Ayında ve her zaman toplu yemek ihtiyaçlarınız için en doğru tercih olacaktır.