İstanbul’da catering ‘Polesan Catering’le güzel!

İstanbul’da yemek denince akla ilk gelen catering şirketi Polesan Catering, 15 yıldır sektördeki yerini korumaya devam ediyor.

“Toplu yemeğe değer katar” sloganıyla İstanbul’da kurulduğu günden bugüne kalite ve lezzetinden ödün vermeyen Polesan Catering bilgi, birikim ve özen ile istikrarlı bir büyüme yakalayınca kendi başarı hikayesini de yazıyor. İlk yıllarında küçük ölçekli firmalara yemek hizmeti vermekteyken, kısa zamanda istikrarlı bir büyüme sağlayarak firmaların aradığı yemek şirketi haline gelmeyi başarıyor.

TECRÜBE VE YETENEK BİR ARADA

Sektördeki tecrübesini, hijyen konusundaki titizliği ve kalite fiyat dengesindeki hassas çizgiyi korumasıyla birleştiren Polesan Catering, toplu yemek ihtiyacına geniş kapsamlı çözümler sunuyor. Titiz ve özenli çalışmalarının sonucu olarak devlet ihalelerinde kazandığı başarılar ile başta eğitim kurumları olmak üzere, uluslararası kuruluşlardan, hastanelere ve sağlık kurumlarına, fabrikalardan otel ve misafirhanelere, yurtlardan iş merkezlerine uzanan geniş bir müşteri portföyüne de sahip oldu.


Polesan Catering’in hizmet alanı uluslararası bir boyut kazanırken, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla da kalıcı dostluklar kurunca, zirveye giden yolu hızla açması da kaçınılmaz oldu.

HEM SAĞLIKLI HEM LEZZETLİ

Günümüzün yoğun iş temposunda, doğru ve bilinçli beslenme konusunda çalışanların yardımına koşan Polesan, sağlık ve lezzeti de bir arada sunuyor. Zengin menüsüyle hem sağlıklı hem de lezzetli yemek yemeyi mümkün kılıyor. Ayrıca her ay yemek mönüsünü web sitesinden yayınlıyor. Polesan catering ile lezzetin tadına varanlar ‘Bugün acaba mönüde ne varmış?’ diyerek sayfayı ziyaret ediyor. Sizde TIKLAYIN>>>

MÜŞTERİNİN İHTİYACINA GÖRE ÇÖZÜM

Polesan Catering’i diğer toplu yemek firmalarından ayıran bir diğer özellik ise müşterilerinin isteği doğrultusunda çözümler sunabilmesi. Polesan, çalıştığı firmaların istekleri doğrultusunda Avrupa standartlarındaki mevcut mutfaklarında ya da onlar için dizayn ettiği son derece modern mutfaklarda, tecrübeli ve hünerli personeliyle yemeklerini pişiriyor ve servis ediyor.

Polesan Catering, aynı zamanda yemek sistemi dâhilinde, tabldot yemek servisleri ile kurum ve kuruluşlara hızlı ve sıcak servis hizmeti de veriyor. Toplu yemek organizasyonları ve her gün değişen taze menüleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

GÜVENİLİR VE KALİTELİ ÜRÜNLER


Toplu yemek firmaları
arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri de kullanılan ürünlerin kalitesi ve tazeliğidir. Polesan Catering, bu noktada da diğer toplu yemek firmalarından ayrılıyor; çünkü kendi bünyesinde çalışan tecrübeli yemek ustaları ve gıda mühendisleri kullanılan malzemelerin kalitesine ayrıca önem veriyor.

Her bütçeye uygun geniş bir menü yelpazesine sahip Polesan, güvenilir ve kaliteli markalar kullanmaya her daim özen gösteriyor. Özellikle kullandığı et ve sebzenin Türkiye’de en iyi, en organik ve en sağlıklı yetiştiği yerlerden temin edilmesine büyük özel gösteriyor.

Polesan Catering, taşıma ve yerinde üretim yemek sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almak için, istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmekte, yenilikçi tavrını her geçen gün kanıtlamakta.

Teklif talep formu ve iletişim için TIKLAYIN>>>