Polesan Catering’i Sektörün Öncüsü Yapan Özelliği Nedir?

 

topluyemek-cateringPolesan Catering, sektöründe yapmış olduğu yatırımlarla ve düzenli eğitimlerle sürekli olarak gelişimini sağladığı kaliteli ve donanımlı personeliyle sektörün yıldızı catering firması olmayı hak ediyor.

Gıda sektöründe her türlü hilenin yapılabildiği bugünlerde kaliteli catering servisi yapan firma bulmak oldukça zorlaştı. Firmalar çalışanları için, okullar öğrencileri ve personelleri için, hastaneler de personelleri, hastaları ve refakatçileri için, kısacası toplu yemek ihtiyacının olduğu her türlü yer için anlaşma yapılacak catering firması oldukça önemlidir. Özellikle de Ramazan Ayı’nın yaklaştığı bugünlerde doğru firma seçimi daha da önem kazanmış durumda. Çünkü oruç tutan çalışanların veya kişilerin iftar menüsü özenle hazırlanmalıdır.  Dengeli bir iftar yemeği çalışanlar açısından son derece önemli olmaktadır.

Kaliteli bir firma, yapılan yemeklerde kullanılan malzemeleri özenle seçmelidir. Sebzeler ve et seçimi en önemli faktörlerden birisidir. Çünkü en çabuk bozulması muhtemel ürünler onlardır. Firma yetkilileri yapacakları alışverişlerde işinin profesyoneli kişileri tercih etmeli ki doğru ve taze malzeme alınabilsin. Bu anlamda işinin en kaliteli şekilde yapan bir catering firması bulunmakta. Bu da sektöre yaptığı yatırımlarla öncülük eden Polesan Catering firmasıdır. Çünkü firma, yemek yapımı için gerekli olan malzemeleri profesyonel çalışanlarıyla birlikte seçmekte, et ve benzeri ürünler gıda mühendislerince onaylandıktan sonra yemek yapımında kullanılmakta, sebze ve meyveler günlük olarak çalışanlar tarafından sebze haline giderek özenle seçilmekte.

Firmanın çalışanlarının profesyonel olmasının bir başka önemi de öğünlerde sunulacak yemek listesi yapılırken bir düzen içerisinde, insan sağlığı ön planda olacak şekilde olmasıdır. Özellikle de yaklaşan Ramazan Ayı için listeler daha detaylı olmalıdır. İftar yemekleri normal günlerin aksine daha zengin bir menü ve gün boyu aç kalacak insanların sağlığı ön planda tutularak hem lezzetli, hem de sağlıklı yemeklerden oluşturulmalıdır. Bunun için de Polesan Catering firmasının uzmanları sizler için en kaliteli iftar menüsü hazırlamak için hazırlar.