Catering Firması

Catering sektöründeki deneyim; lezzet, zamanlama, hijyen gerektiren bir alan olduğu için diğer sektörlere göre daha da önemlidir. Toplu insan gruplarına verilecek yemeklerde bu üç temel kriterden birisinin tam manasıyla yerine getirilememesi, memnuniyetsizliği ortaya çıkaracaktır. Bu sebeple sizlere hizmet verecek catering firmasının tecrübesine, müşteri portföyüne bilhassa dikkat etmeniz gerekmektedir.

Polesan Catering bugüne kadar hizmet verdiği hastane, okul, yurt, otel, iş yeri, çeşitli organizasyon türleri alanındaki deneyimleriyle siz müşterilerine en kaliteli toplu yemek hizmeti sunacağını taahhüt etmektedir. Dilerseniz kendi mutfaklarımızda, dilerseniz de sizin mutfaklarınızda hazırladığımız hijyenik, kaliteli ve lezzetli yemekleri sunmaktayız.

Polesan Caterig; ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sitemi, ISO 22000 Gıda Güvenlik Standartları belgeleriyle kaliteli ve güvenilir gıda hizmetini tescillemiştir. Teknolojinin en son ürünü cihazlarla donatılmış mutfağında hazırladığı yemekleri siz müşterilerine ulaştıran firmamız, zamanında hizmet prensibiyle çalışmaktadır.

Polesan Catering’in menüleri hakkında daha detaylı bilgilere internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. www.polesancatering.com adresinden günlük menüleri inceleyebilir, ayrıca davet ve kokteyl gibi özel organizasyonlarınız için de menü araştırmaları yapabilirsiniz. Bunun dışında her türlü soru, öneri ve görüşleriniz için bizimle irtibat numaramızdan dileğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.