BİZ KİMİZ?

Polesan Catering, “kaliteli ve temiz yemek” anlayışıyla, catering hizmetleri başta olmak üzere; davet ve organizasyonlarındaki kurumsal yemek ihtiyaçlarına özel hizmetler veren bir “çözüm ortağı”dır.

Kurumsal

2001 yılında İstanbul Üsküdar Esatpaşa’da 100 m2’lik küçük bir işyerinde kurulan Polesan Catering, ilk yıllarda, daha küçük ölçekli firmalara butik tarzında toplu yemek hizmeti vermekte ve yemekler bizzat usta aşçılar olan kurucularımız tarafından yapılmaktaydı.Kısa zamanda, istikrarlı bir büyüme sağlayan Polesan Catering 2007 yılında İstanbul Ümraniye Tepeüstü’ndeki 500 m2’lik yeni yerine taşındı.Burada orta ölçekli işletmelere de hizmet vermeye başlayarak giderek müşteri portföyünü genişletti.

2021 yılına gelindiğinde ise Polesan Catering bugün Ümraniye IMES Sanayii Sitesi içerisindeki yeni üretim tesisinde konuşlanarak, İstanbul genelinde geniş bir müşteri portföyüyle hizmet vermeye devam ediyor. İleri teknolojik donanımlara sahip, Avrupa standartlarına ve özel mimarisiyle sektörün işleyişine uygun şekilde tasarlanmış yeni üretim tesisimiz, 2.000 m2’lik kapalı alana sahip ve günlük 20.000 kişiye hizmet verecek durumdadır.

Bu gelişimiyle Polesan Catering bugün sektörün önemli isimlerinden biri olmuştur.

20 yıllık bu sürecin sonunda çatı organizasyon olarak © Polesan Catering kurucusu olan şirketimiz Polat Lezzet Gıda Grubu;
© Ağababa Döner & Yemek Restaurant
© AğaBaba Express Döner
© AğaBaba Burma Kadayıf
© AğaBaba Kantin, markalarının da sahibidir.

Polat Lezzet Gıda Grubu öncülüğünde, yemek sektöründe edindiği 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle, Polesan Catering;
• Okullar ve Özel Eğitim Kurumları,
• Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler,
• Ulusal ve Uluslararası Özel Firmalar,
• Hastaneler ve çeşitli Sağlık Kurumları,
• Fabrikalar ve Otellere kadar uzanan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir ve iş birliklerini artırmaya yönelik adımları atmaya devam etmektedir.