Taşıma Yemek (Tabldot Yemek)

Taşıma Yemek (Tabldot Yemek)

Ana faaliyet alanlarımızdan biri olan Taşıma Yemek hizmeti ile, işyerlerinize yemeklerinizi Polesan Catering güvencesiyle ulaştırıyoruz.

Polesan Catering’in ileri teknolojik donatılara sahip merkez mutfağında; hijyen & kalite ve dengeli beslenme değerlerine uygun hazırlanan yemekler termo-line ısı zinciriyle İstanbul’un her semtine günlük olarak ulaştırılıyor. Günlük reçetelerle hazırlanan taze ve sıcak yemeklerinizi özel araçlarımızla ve termo-boxlarla taşıyor ve hijyenik ısı zinciri kırılmadan yemeklerinizi tam zamanında sofralarınıza getiriyoruz.

Polesan Catering mutfaklarında Gıda mühendislerimiz tarafından haftalık olarak hazırlanan menüler; kalori ve besin değerleri dikkate alınarak özenle listeleniyor. Lezzetli bir yemeğin masanıza gelmesi için Türkiye’nin en iyi tedarikçileri seçiyor, en sağlıklı ve kaliteli malzemelerini kullanıyoruz. Uzman ellerde usta aşçılar tarafından Polesan Catering özeni ile her sabah özenle pişirip hazırlıyoruz.

Servis ve servis sonrası tüm hizmetler, Polesan Catering’in eğitimli personelleri tarafından profesyonel şekilde yürütülerek hijyenik ısı zinciri korunarak özenle sizlere ulaştırılıyor. Hammadde girişinden yemeğin size servis edilmesine kadar üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olmasına büyük bir özen gösteriyoruz.

Polesan, her aşamadaki ayrıntılara gösterdiği özen ve emek ile farkını siz de göreceksiniz.