Değerlerimiz


Benimsediği değerler ışığında Polesan Catering, yemek sektörünün bilinirliliği yüksek markalarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Üretim bandının ilk halkasından servis sonrası hizmetlere kadar, kaliteden ödün vermeden çalışan Polesan Catering, tedarikçilerini özenle seçer.

Polesan Catering güvenilir, deneyimli ve alanında uzman ve marka değeri yüksek kurumlarla iş birliği yaparak üretim sürecinin sorunsuz planlamasını sağlamaktadır.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretimde modernizasyonu üst seviyeleri taşıma konusunda yatırımlarımızı sürdürmeye ve devam etmekteyiz.

Polesan Catering eğitimli ve güler yüzlü personeli ile sektörün kalıcı ve seçkin markası olma hedefine tüm paydaşlarının katkısıyla ulaşma arzusundadır.

~ Şirket politikası gereği “Kalite Yönetim Sistemleri” dahilinde GIDA ve İŞ GÜVENLİĞİ konularında akredite kuruluşlarının denetimine açık şekilde çalışır. Kalite Sertifikasyonlarında müşterilerine, şirketimizin Hijyen ve Kalite Belgelerinin sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

~ Bu doğrultuda personelinin sürekli eğitim ve şirket içi iletişim araçlarını etkili şekilde kullanır, eğitimli personelin işinin birincil unsurlarından biri olarak kabul eder ve ekip bilincini daima yüksek tutmakla ilgili yoğun çaba sarf eder.

~ Polesan Catering, çevre duyarlılığı edinmede hassasiyet gösterir ve yerel yönetimlerin yönergeleriyle birlikte hareket ederek, atık yönetimi gibi kuralların işleyişini takip eder.