Yerinde Üretim

yerinde-uretim

İşyerinde kendi mutfağını kurmak ve kendi yemekhanesinde yemek çıkarmak isteyen firmalar için POLESAN Catering, yemek pişirme işlemini şirketler bünyesinde de gerçekleştirmektedir.

Şirket bünyesinde Yerinde Üretim talebinde bulunan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için, ilk olarak yemek üretimi yapılacak yeri inceleyerek ve olanaklarını belirleyerek işe koyulan Polesan Catering, gerekli fizibilite çalışmalarının ardından, eksikleri en kısa sürede gidererek, firmalara lezzetli ve güvenilir yemekler sunmaktadır.

Mutfak, servis ve depolama için yeterli bir alanınız varsa ve YERİNDE YEMEK pişirme işini yine profesyonel bir şekilde çözmek isterseniz deneyimli bir ekip ile işyerinize gelerek, sürecin tüm aşamalarını yönetmekte ve YERİNDE ÜRETİM hizmetini deneyimli ekibimizle işyerinizde HACCP kalite sertifikasyon standartlarına uygun olarak gerekli tüm ekipman ve servis hizmetlerini sağlayarak için profesyonel bir ekip ile tüm süreci organize etmekteyiz.

Polesan Catering olarak mutfak ekipmanlarının kurulumu, sağlıklı depolama alanlarının oluşturulması ve yemekhane servis hizmetlerinin detaylarını ve servis sonrası hizmetlerinin sorunsuz işleyişini sağlamaktayız.

Yerinde Üretim hizmetinin;
• menü planlaması,
• satın alma ve üretim,
• mutfak, depolama ve yemekhane düzeni,
• hijyen ve temizlik,
• sağlık kontrolü,
• personel temini ve eğitimi,
• yemek servisi ve servis sonrası hizmetler dahil olmak üzere tüm sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

POLESAN Catering kuracağı mutfağı, çalışacak personeli ve hizmet şeklini, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre özenle temin etmektedir.

İstek ve şikayetlere anında müdahale edebilecek uzman kadrosuyla çözüm odaklı çalışmaktadır. Güvenli gıda üretiminin tüm gereklerini, aynı özenle, yerinde üretilen hizmet noktalarında da devam ettirmekte ve gerekli olan hijyen standartlarının sürekliliğini sağlamaktadır.