catering

Catering, özellikle son yıllarda atağa geçmiş sektörlerden bir tanesidir. Catering firması olarak seçim yapacağınız zaman belli özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Zira tamamen beslenme ile ilgili bir durum da söz konusu olduğu için, ürünlerin belli organizasyonlar göze hitap etmesi kadar sağlıklı da olması oldukça mühimdir.

Polesan Catering 2003 yılında İstanbul Ümraniye’de kurulan catering firmasıdır. Kurulduğu ilk dönemlerde elbette daha küçük firmalar ile çalışan Polesan, zamanla hedef kitlesini de değiştirmiş, kendisini geliştirerek yola devam etmiştir. İstikrarlı bir şekilde büyümeyi
planlayan catering firması yaptığı işler ile adından kısa sürede söz ettirmeyi başarmıştır.

Polesan bilgi ve birikimini özenli çalışmaları ile birleştirmiştir. Bu yönü ile de devlet ihalelerine bile girmeyi başarmıştır. Artık daha büyük yerler ile çalışan şirket zamanla hastaneler, oteller, fabrikalar, misafirhaneler ve yurtlar gibi büyük ölçekli yerler ile çalışmaya başlamıştır.

Şirket olarak Avrupa standartlarında üretim yapan ve kaliteden ödün vermeyen catering firması kalite fiyat dengesini her zaman sağlamayı başarmıştır. Bu yönü ile de zengin bir portföye sahip olmaya hak kazanmıştır. Şirket lezzetli, kaliteli, bol çeşitli, sağlıklı, kuralara ve standartlara uygun, sunumlar için kendini her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Büyüyen işleri nedeni ile sadece bir tarafa yönelmeyen şirket her bütçeye uygun menüleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca taşıma ve yerinde yemek hizmeti de sunan şirket, bu konuda sürekli kendini yenileyen bir anlayış benimsemiştir. Şirket, müşteri taleplerini gerçekleştirmek konusunda bir hayli hassas. Eğer çalıştıkları şirket yetkilileri yerinde hizmet istiyor ise, firmaların mevcut mutfağını kullanarak ya da modüler mutfaklar kurarak çözüm odaklı çalışmaktadır. Ayrıca oldukça deneyimli ve hünerli bir kadroya sahip olan firma, gün geçtikçe teknolojinin imkanlarından yararlanarak ağını da geliştirmektedir.

Taleplere önem veren şirket, aynı zamanda çalıştığı firmalara da çok ciddi bir danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşteri ile şeffaf bir anlayış içerisinde olan şirketin çalışanları da titizlikle seçilmektedir. Mutlu çalışan, güzel sonuç mantığı ile hareket eden şirketin mottası büyürken yenilikçi tavrını da kaybetmemek.

” Polesan özeni ile tanıştığınızda, bu özenin sizin için ne kadar
vazgeçilmez olduğunu hemen anlayacaksınız.”