Tabldot Yemek

Polesan Catering İle Sağlıklı Yemeklerden Enfes Ziyafetlere

Tabldot Yemek

Küçük ölçekli bir işletme olarak başladığımız bu sektörel hizmetimizde, bugün ölçeğimizi büyülttük ve Avrupa standartlarına uygun, sağlıklı ve temiz gıda ile yemek servisi olarak hizmetlerimizi geniş kitlere sunmaktayız. Catering yemek sistemi dâhilinde, tabldot yemek servislerimizi iş yerlerine, kurum ve kuruluşlara hızlı ve sıcak servis olarak hizmetinizdeyiz. Toplu yemek organizasyonları ve her gün değişen taze menülerimizle siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Nezih ev yemeklerinden, yöresel lezzetler kadar, aradığınız her çeşidi menülerimizde bulabilirsiniz. Yemek servisimizde teknolojinin getirilerinden de faydalanarak hızlı ve tempolu bir çalışma seyri gerçekleştiriyoruz. İstanbul`un her semtine servis imkânımız olduğu gibi özel araçlarımız ile de siz sevgili müşterilerimize istediği zaman ve güne yemeklerinizi ulaştırıyoruz. Titiz ve güvenli gıda için profesyonel ekibimiz ile kontrol mekanizmamız aynı anda çalışarak eşsiz lezzetleri evinize, iş yerinize, kısacası bulunduğunuz her yere tabldot yemek ve menülerimizi servis etmekteyiz. ISO 22000, ISO 90001, marka tescili, gıda üretim izinleri ile firmamızda gerekli bütün kontrol ve güvenilirliği sağlamaktayız.

Ünlü ve güvenilir markalar ile de yemeklerimizi merkezimizde hazırlayıp, tabldot yemek servisimizi hızlı ve sıcak olarak teslim etmekteyiz. Günün ilk ışıklarında, her gün; yemeklerimiz hazırlanıp, ulaştırılacak merkezlere doğru tam vaktinde ulaşım sağlanmaktadır. Davet ve kokteyl menüler içinde ayrıca talep ettiğiniz porsiyon ve çeşitlilik için hazırlıklar yaparak organizasyonunuzu desteklemekteyiz. Özel günlerinizde, açılışlarda, düğünlerde istediğiniz special menü seçeneklerini sizlere sunabilmekteyiz.

Tabldot yemek servisleri dışında farklı organizasyonlar için yemek de aynı titizlik ve hızda servislerimiz sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet, profesyonel ekip ile inanç ve güvenle yolumuza devam etmekteyiz. Ayrıca bazı firmaların talepleri üzerine bulundukları tesislerde yemek üretimi gerçekleştirmekteyiz. Catering hizmetlerimizde özel amaçlı günleriniz için her daim size yardımcı olacak aperatifler ve zengin yemeklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Güvenilir, titiz, bakımlı, lezzetli ve farklı birçok özelliğimiz ile yemeklerinizi şenlendirmeyi amaçlıyoruz. %100 müşteri memnuniyet, %100 kaliteden ödün vermeden her geçen gün istek ve talep listemiz büyümektedir. Bu potansiyeli karşılayacak etkin personelimiz ve çeşitliliğimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Polesan Tabildot yemek

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
Telefon ile teklif al : +90 216 313 50 33 pbx

tabildot yemek  kullanılan malzemenin niteliği, lezzetin değişmez bir parçası, sağlığın önemli bir şartıdır.