El emeği göz nuru yemek; Polesan Catering

Türk mutfak kültürüne ait yemeklerle İstanbulluları evinde hissettiren, sektörün önde gelen yemek firması Polesan Catering el emeği göz nuru yemekleriyle mutlu ve sağlıklı beslenen nesiller için çalışıyor.
‘Yemek’ denilince akla annemizin damağımızda bıraktığı lezzet gelmez mi? İşte bu duyarlılıkla bundan tam 15 yıl önce yola çıkan Polesan Catering ekibi bugün İstanbul’un en iyi yemek şirketi olarak elle gösterilen firmaların içinde yer alıyor.

Yalnız başımıza yediğimiz yemekten nasıl mutlu olmuyorsak, bizi bir araya getiren ve birbirinden lezzetli ürünlerinden sunarak sofra başında toplayan Polesan Catering  ‘Toplu yemeğe değer katar’ sözünü kendisine şiar edinmiş. Günden güne yakaladığı başarı ivmesiyle bugün İstanbul’da her sektörden firmanın ve halkın damağına dokunuyor.

Geçen yıllar Polesan Catering’i bilgi ve birikimle birlikte sofralarınıza misafir ediyor. İstanbul’da catering denilince akla gelen ilk isimlerden olmayı ‘tavizsiz kalite ve hijyen titizliği’ ve ‘fiyat dengesi’ ile başaran firma, en iyi İstanbul yemekçileri arasına yıllardır sürdürdüğü istikrarlı gıda politikasıyla giriyor. En büyük referansını başta geleceğimiz olan çocuklarımızın olduğu yurt ve eğitim kurumlarına yemek sunarak sağlıyor, bu başarıyı uluslararası kuruluşlar, başta hastane olmak üzere kamu kurumları, özel şirketler, fabrikalar ve oteller izliyor…

Hazır yemek’ denilince belki bir çoğumuzun aklına bir anda dondurulmuş gıda geliyor. Polesan Catering’in kullandığı ‘hazır yemek’ sözcüğü iş yerlerinde öğlen ve akşam yemeklerini taze taze yiyenler için geliyor. Yoğun iş temposunda ara verdiğimiz yemek saatinde doğru ve bilinçli beslenme hayati önem taşıyor. Polesan Catering sağlıklı ve lezzetli yemekleriyle size zengin bir menü sunuyor.

İş yerimizde yediğiniz yemeklere Polesan dokunuşunu hissediyorsunuz. Güvenilir ve kaliteli markalar kullanarak hazırladığı el emeği göz nuru yemeklerini, dizayn ettiği son derece modern mutfaklarında sizler için pişirerek, tam saatine planladığı lezzet yolculuğuyla tabldot yemek servisi hızlı ve sıcak bir şekilde sofranıza ulaşıyor. Size de bu lezzetli ve sağlıklı yemeği anne eli değmişçesine yemek kalıyor.

Belki de her gün televizyonlarda yer alan yemek programları ya da ana haber bültenlerinde karşınıza çıkan sağlıklı yemek, hepimizin üzerinde durduğu elzem bir konu. İstanbul catering firmaları içinde göz dolduran Polesan Catering, özellikle büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlarımızın gözünü çevirdiği organik ürünlerin yetiştiği geleneksel topraklarımıza da uzanıyor. Nasıl mı? Ülkemiz topraklarında yetişen en iyi, en organik ve en sağlıklı ürünleri sizin için temin ediyor.

Polesan Catering’in eşsiz lezzetleri ve sağlıklı doğal yemeklerini daha yakından görmek ve tatmak istiyorsanız www.polesancatering.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ya da ‘Ben yerinde görmek istiyorum’ diyorsanız Teklif talep formu ve iletişim için lütfen bize ulaşın…

Etiketler; iyi yemek şirketi, catering, İstanbul yemekçileri, Hazır yemek, hazır yemek firması, tabldot yemek, İstanbul catering firmaları