Tabldot Yemek Firması

Çok sayıda insanın bulunduğu iş ya da eğlence amaçlı alanlarda sunulan tabldot yemeklerinde akla ilk gelen soru yemeklerin hijyenik olup olmadığıdır. Polesan Catering, size sunulan gıdaların her aşamasına azami dikkat göstermektedir. Bu aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hammadde Alımı: Yemekler için alınan hammaddeler gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Firma olarak bütün hammaddelerde dikkat ettiğimiz ilk özellik 1.kalite olmasıdır.
  • Menü Hazırlanması: Sizlere sunduğumuz yemeklerin besin değerleri ve kalorileri standartların altına düşmeyecek şekilde özenle oluşturulmaktadır.
  • Yemeklerin Hazırlanması: Yemekleri, hijyenik koşullarda mühendislerimizin gözetiminde yapıyoruz. Oldukça tecrübeli aşçılardan oluşan mutfak ekibimiz, herkesin damak zevkine hitap edebilecek ortak lezzetleri hazırlamaktadır.
  • Üretim Miktarı: Yemek sunumu yapılacak kişi sayısına göre en uygun oradan miktar belirlenmektedir. Böylece, yemek dağıtımında eksiklik olmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca, ticari kaygı içerisinde gereğinden fazla miktarda yemek sunumu talebi de firmamız tarafından kesinlikle yapılmamaktadır. Toplu yemek konusundaki tecrübemi sayesinde en makul oranı saptamaktayız.
  • Yemek Sevkiyatı: Yemek dağıtımında, gıdaların hijyenini koruyabileceği ısı değerlerinde yemek dağıtımlarını yapmaktayız. Yemek sevkiyatı için özel tasarlanmış olan araçlarımızla bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Yemekleri sizlere ulaştırmada en çok önemsediğimiz hususlardan birisi de zamandır. Belirlediğiniz saatte sizlere yemekleri ulaştırıyoruz.